Hakkımızda

Hakkımızda

YAKINDAN TANIYIN

Villa Zeka, Fethiye Kayaköy’de konumlanan havuzu tam korunaklı, çok şirin bir villamızdır. Özel yüzme havuzu olan villanın havuzu dışarıdan gözükmemektedir ayrıca havuzun ek parçası jakuzi özelliğindedir. Bu jakuzi 2.5m x 2m ebatlarda olup, 90 cm derinliktedir. Villa Zeka, tatilde rahatça dinlenip, zaman geçirmek isteyen ve muhafazakar misafirlerimiz için çok idealdir.

 

Villamızın bulunduğu konum Fethiye Kayaköy’dedir. Kayaköy eski Rum evlerinin olduğu tarihi bir köydür. Buraya geldiğinizde mutlaka bu Rum evlerini gezmenizi tavsiye ederiz. Kayaköy’de gezilip görülecek yerler arasında büyük ve küçük kilise ile on dört şapel bulunmaktadır. Küçük kilise yolundan yalnızca denizden veya yürüyerek ulaşımın mümkün olduğu Soğuk Su koyuna yaklaşık olarak 40 dakikada gidilebilmektedir.

 

Villamızda üç adet yatak odası bulunmaktadır. İki yatak odası içerisinde çift kişilik yatak bulunmaktadır. Üçüncü yatak odası içerisinde de iki adet tek kişilik yatak bulunmaktadır. Ortak alanda iki adet banyo bulunmaktadır.

 

Çok şirin çim bahçesi de bulunan evimizin arka tarafında ise çeşitli meyve ve sebzelerin yer aldığı bostan bulunmaktadır. Misafirlerimiz bu ürünlerden faydalanabilmektedir. Çok özel ve huzurlu bir tatil için bu evimizi kesinlikle öneririz.

 

En yakın denize girme imkanı Gemiler Plajı‘dır.

 

Genel not: Doğa içerisinde konuma sahip olan villalarımızın tamamı böcek ve haşereler için düzenli olarak temizlenmekte ve ilaçlanmaktadır. Doğa içerisinde konuma sahip olan evlerimizde, merkezde yer alan villalara nazaran böcek vb. çıkma ihtimali daha yüksektir. Bu not, bu evle ilgili değil doğa içerisinde konuma sahip olan tüm evlerin bilgilerinde yazılmaktadır.

Yaz ayları dışında yörelerde yeni villa inşaatları olabilmektedir. Bu sebepten etrafta gürültü olması muhtemeldir. Bu not, bu eve özgü değildir, kışın faal olan tüm evlerde bulunmaktadır.

İstatistiklerimiz

DENEYİMLER

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Pazarlama Yetenekleri 70%
Rekabet ARaştırması 96%
Yetkinlik 66%
Yazılım Uzmanlığı 84%
pelilaWp Ayar